O nas

Sky-Soft Polska - Lider w serwisie okien i drzwi

Kim jesteśmy i co nas wyróżnia 

 

Sky-Soft Polska sp. z o.o. powstało w wyniku połączenia dwóch najlepszych firm stołecznego rynku serwisu okien i drzwi – Slider Serwis oraz Sky-Soft. W wyniku połączenia sił, staliśmy się nie tylko największym, najlepiej zaopatrzonym oraz najlepiej zorganizowanym serwisem okien i drzwi w Warszawie i okolicach. Staliśmy się liderem serwisie okien i drzwi w Warszawie.

W Sky-Soft Polska zatrudniamy najlepszych fachowców z branży, nasz zespół składa się z doświadczonych serwisantów, techników i inżynierów. Każdy z nas posiada min. 10 letnie doświadczenie w branży stolarki i ślusarki okiennej i drzwiowej. Jako jedyni możemy się pochwalić tak znakomitym i doświadczonym zespołem co bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług.

Nasi serwisanci wyposażeni są we wszystkie niezbędne do wykonania każdej naprawy narzędzia oraz wszelkiego rodzaju sprzęt wspomagający, ułatwiający i przyspieszający wykonywanie zleceń dla Naszych Klientów. Wszystkie nasze usługi objęte są pisemną gwarancją. Z sukcesem podejmujemy się zleceń którym inni nie podołali. Dla nas w stolarce i ślusarce otworowej nie ma tajemnic i rzeczy niewykonalnych. Jako jedni z niewielu serwisujemy okna przesuwne HS oraz uchylno/przesuwne HKS PSK. Jako jedyni na mazowszu zajmujemy się również serwisem okien ALU wszystkich typów.

Wybierając nas masz pewność, że usterka zostanie usunięta z najwyższą starannością, a nasi serwisanci zrobią wszystko aby cały proces naprawy był dla Ciebie jak najmniej problematyczny. Również w tym celu pracujemy do późnych godzin wieczornych aby nasi Klienci mogli wybrać najdogodniejszy dla siebie termin realizacji zlecenia niekolidujący z ich normalnym planem dnia.

Sky-Soft Polska - Lider w serwisie okien i drzwi
Zapomnij o problemach ze swoją stolarką
*poza oknami dachowymi i drzwiami pokojowymi